اعطای نمایندگی تعمیر برد

برد الکترونیکی هسته مرکزی همه دستگاه های مدرن صنعتی و لوازم خانگی جدید است. با وجود آنکه ارزش تجهیزات، دستگاه های صنعتی و لوزام خانگی بسیار بالا می باشند، بیشتر آنها نمایندگی مجاز خدمات فنی به ویژه در بخش الکترونیک را در ایران ندارند. ازاینرو، خرابی برد ممکن است یک دستگاه چند صد میلیونی را زمینگیر کرده و افزون بر آن روزانه خسارت های هنگفتی را به دلیل توقف تولید به واحد تولیدی یا کارخانه تحمیل کند.

تعمیرکاران و سرویس کاران  آموزش های رسمی یا تجربی را  به صورت محدود در زمینه تعمیر یک دستگاه خاص می بینند. ازاینرو در مواجه با برد یک دستگاه جدید دچار سردرگمی می شوند زیرا تعمیر برد های الکترونیکی به دلیل تنوع و دگرگونی های سریع تکنولوژی افزون بر تجربه نیاز به دانش ژرف در زمینه الکترونیک قدرت و کنترل دارد.

ازاینرو، تعمیرکاران ، سرویس کاران لوازم خانگی یا تکنسین های فنی که درگیر تعمیرات تجهیزات و دستگاه های صنعتی هستند به دلایل ذکر شده در بیشتر موارد قادر به تعمیر دستگاه یا تجهیزات مشتریان خود نمی شوند.

پرداد سیستم مرکز تخصصی تعمیر برد های الکترونیکی بیش از پانزده سال تجربه طولانی در تعمیر برد های الکترونیکی انواع دستگاه ها، تجهیزات و لوازم خانگی، تجاری، صنعتی ، آزمایشگاهی و پژوهشی دارد . افزون بر این ، ما از کارشناسان خبره و مسلط به دانش الکترونیک که پیوسته آموخته های خود را بروزرسانی می کنند بهره می گیریم .

مرکز تخصصی تعمیر برد های الکترونیکی پرداد سیستم، آماده اعطای نمایندگی تعمیر برد های الکترونیکی به تکنسین ها، مهندسان، تعمیرکاران و سرویس کاران مراکز تعمیرات لپ تاپ، کامپیوتر، ماشین های اداری، لوازم خانگی ، دستگاه ها و تجهیزات صنعتی در سراسر ایران است.

سرویس کاران، تعمیرکاران و افراد دارای محل کسب حتی اگر تخصصی در تعمیرات و الکترونیک ندارند می توانند به عنوان نماینده پرداد سیستم برد های معیوب را از مشتری دریافت و برای تعمیر ارسال کنند . بدین ترتیب بدون صرف هزینه و گذاشتن تضمین و وثیقه می توانند به کسب و کار خود رونق تازه ای ببخشند.

برد های الکترونیکی ارسال شده از سوی نماینده درکوتاه ترین زمان ممکن تعمیر می شوند . همچنین نمایندگان  از خدمات ویژه دیگر مانند تخفیف در قیمت، تسویه غیر نقدی هزینه تعمیر، دریافت مشاوره، راهنمایی و آموزش تخصصی تعمیر بردهای الکترونیکی برخوردار خواهند شد.