تعمیر برد الکترونیکی صنعتی

هسته مرکزی همه دستگاه های مدرن صنعتی برد الکترونیکی آنها است. تجهیزات و دستگاه های صنعتی ارزش بسیار بالایی دارند ولی بیشتر آنها نمایندگی مجاز خدمات فنی برد های الکترونیک تجهیزات شان را در ایران ندارند. ازاینرو خرابی برد یک دستگاه با ارزش ده ها یا صدها میلیونی ممکن است آن را زمینگیر کرده و روزانه خسارت های هنگفتی را به دلیل توقف خط تولید به واحد تولیدی یا کارخانه تحمیل کند.

پرداد سیستم با بهره گیری از کارشناسان خبره الکترونیک و بیش از پانزده سال تجربه در تعمیر انواع برد های الکترونیکی دستگاه ها، تجهیزات صنعتی ، آزمایشگاهی و پژوهشی خدمات تخصصی تعمیر برد های الکترونیکی، برد پاور، برد کنترلر قدرت و سه فاز در زمینه های مشروح زیر را با گارانتی تعمیر به کارخانه ها و واحد های تولیدی ارایه می کند :

– تعمیر برد الکترونیکی بالابر های صنعتی کارخانه ها و انبار، دستگاه های کشش، پرس و تزریق پلاستیک
– تعمیر برد الکترونیکی نمایشگر و مانیتور های بزرگ ال ای دی و پلاسمای صنعتی و تجاری
– تعمیر برد یونیت های آتش نشانی و اطفا حریق هوشمند ساختمان، انبار و سوله ها
– تعمیر برد الکترونیکی مدار کنترلر قدرت و مدار فرمان میکروکنترلر دستگاه ها و خطوط تولید صنایع شیمیایی، غذایی، تزریق پلاستیک، نساجی و …
– مدرن سازی دستگاه ها و خطوط تولید قدیمی دستی و آنالوگ و بروزرسانی به دیجیتالی برنامه پذیر با طراحی و نصب برد میکروکنترلر قابل برنامه ریزی با کامپیوتر
– مهندسی معکوس و طراحی برد های الکترونیکی که به دلیل صدمه های وارد شده غیر قابل تعمیر هستند.

– مرکز تخصصی تعمیر برد های الکترونیکی پرداد سیستم، آماده اعطای نمایندگی تعمیر برد های الکترونیکی صنعتی به تکنسین ها، مهندسان و تعمیرکاران دستگاه ها و تجهیزات صنعتی کارخانه ها و واحد های تولیدی در سراسر ایران می باشد. متقاضیان دریافت نمایندگی می توانند با ما تماس بگیرند.

نمونه تعمیر ها :

تعمیر برد دستگاه تست و شستشوی انژکتور خودرو

تعمیر برد دستگاه سیل القایی دستی

تعمیر برد محافظ الکترونیکی پرس صنعتی

تعمیر برد اینورتر بلک اند دکر ۸۰۰ وات

تعمیر برد الکترونیکی دستگاه اتوماتیک پرکن پودر