تعمیر شارژر لپ تاپ ۱۳۵W اچ پی

تعمیر شارژر لپ تاپ 135W اچ پی

شارژر لپ تاپ ۱۳۵W اچ پی

Part Number : 481420-002
Output : 19.5 V @ 6.9A / 135W

تعمیر شارژر لپ تاپ ۱۳۵W اچ پی از کارهایی است که کمتر تعمیرکاری حاضر به انجام آن است . باز کردن این شارژر ها که بیشتر آنها قاب پرسی دارند بسیار وقت گیر است . از آنجاییکه شارژر لپ تاپ یک منبع تغذیه سوییچینگ است که با بسامد های بالا کار می کند لایه های فلزی وجود دارند که شارژر را از نظر الکتریکی و میدان الکترومغناطیسی ایزوله می کنند. در شارژر های اصلی این اجزا با چسب های ویژه ای به برد چسبیده شده اند . از اینرو جدا کردن برد نیاز به حوصله و دقت فنی دارد .

شارژر لپ تاپ اچ پی مدل ۰۰۲-۴۸۱۴۲۰ با ولتاژ خروجی ۱۹.۵ ولت و جریان ۶.۹ آمپر از سری آداپتور هایی است که خرابی آن دارندگان لپ تاپ را حسابی به دردسر می اندازد زیرا شارژر های موجود در بازار هیچ کدام اصلی نبوده و توان راه اندازی لپ تاپ را ندارند. ازاینرو، تعمیرکاران باید نهایت دقت را به کار گیرند تا آسیبی به برد الکترونیک و قطعات آن وارد نشود.نوسان برق و همچنین جریان بالایی که هنگام اتصال شارژر به برق در کسری از ثانیه وارد برد می شود از علت های رایج بیشتر خرابی های شارژر هستند.

در پرداد سیستم مرکز تخصصی تعمیر برد الکترونیکی و تعمیر لپ تاپ هنگام تعمیر شارژر لپ تاپ ۱۳۵W اچ پی به دلیل طراحی اصلی و قطعات مرغوب استفاده شده خوشبختانه آسیب جدی ای به قطعات اصلی وارد نشده بود و اجزای آسیب دیده برد شارژر لپ تاپ اچ پی با قطعات اصلی و با کیفیت تعویض و شارژر تعمیر شده پس از تست فنی آماده تحویل به مشتری شد.

منبع تغذیه سوییچینگ چگونه کار می کند ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button