تعمیر برد جک در پارکینگ پروتکو

تعمیر برد جک در پارکینگ پروتکو
برد جک در پارکینگ پروتکو

بردی که امروز خدمت دوستان معرفی می کنم . برد جک درب پارکینگ پروتکو – Proteco Swing Gates – است . این برد ایتالیایی می باشد منتها در بازار ایران کپی چینی آن عرضه می شود . با توجه به اینکه ، برند های خارجی پشتیبانی و نمایندگی همیشگی در بازار ایران ندارند . خرابی برد می تواند منجر به تعویض کامل جک شود که هزینه های هنگفتی را به دلیل یافت نشدن برد نو به مصرف کننده تحمیل می کند . درمطلب پیش رو عیب یابی و تعمیر برد جک در پارکینگ پروتکو را بررسی خواهیم کرد.

چرا برد جک در پارکینگ خراب می شود ؟ یکی از دلایل اصلی سوختن برد جک در پارکینگ شوک الکتریکی به دلیل نوسان های ناگهای در برق ساختمان است . برد جک در پارکینگ پروتکو شکل بالا به دلیل آنکه برق تک فاز ساختمان به دلیل سهل انگاری دو فاز شده برد دچار شوک اضافه ولتاژ شده و بخش قدرت آن صدمه دیده بود . در بخش قدرت مقاومت های حساس و قطعاتی هستند که با سوختن خود مانع رسیدن شوک به بخش های کنترلی و گرانقیمت برد می شوند.

در مرکز تخصصی تعمیر برد های الکترونیکی خانگی پرداد سیستم ، برد جک در پارکینگ عیب یابی ، قطعات معیوب و سوخته شناسایی و با قطعات مرغوب تعویض شدند. برد پس از تست های فنی با گارانتی تعمیر تحویل مشتری شد .

تعمیرکاران و سرویس کاران برد جک در پارکینگ خانگی و صنعتی در سراسر ایران می توانند از قیمت های ویژه همکاری و خدمات تعمیر مرکز تخصصی تعمیر برد جک در پارکینگ صنعتی و خانگی پرداد سیستم استفاده کنند.

آشنایی با محصولات در پارکینگ اتوماتیک پروتکو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button