تعمیر برد دستگاه شستشوی انژکتور خودرو

تعمیر برد دستگاه شستشوی انژکتور

تعمیر برد دستگاه شستشوی انژکتور خودرو و تست تمام اتوماتیک مدل CNC-601 Launch که در ادامه به آن می پردازیم از سه بخش اصلی تشکیل شده است .هر کدام از این بخش ها وظیفه ای مشخص را بر عهده دارند و در هماهنگی با هم کار می کنند.

بخش نخست ، مدار میکروکنترلر است که تمام دستور عمل های کار دستگاه جهت تست و شستشو برای خودروهای مختلف در آن برنامه ریزی شده است . کاربر با استفاده از پنل کنترل دستگاه یکی از برنامه ها را جهت اجرا بر می گزیند .

بخش دوم ، مدار الکترونیک قدرت است که فرمان های دریافتی از تراشه میکرو کنترلر را ترانزیستورهای ماسفت قدرت برای اجرا به اجزا مکانیکی و الکتریکی ارسال می کنند. بخش سوم دستگاه ، اجزای مکانیکی و الکتریکی مانند پمپ، دریچه ها ، شیلنگ ها و اتصالهای مکانیکی هستند که فرمان ها را در عمل اجرا می کنند .

بخش سوم دستگاه ، یک منبع تغذیه سوییچینگ است که برق ولتاژ و جریان بخش های مختلف و اجزای الکترو مکانیکی دستگاه را تامین می کند. معمولا بیشترین درصد خرابی در این بخش رخ می دهد که باعث اختلال در عملکرد درست بخش های دیگر دستگاه می شود.

برد دستگاه شستشوی انژکتور که در شکل ملاحظه می کنید بخش کنترل قدرت پمپ آن کار نمی کرد . با توجه به در دسترس نبودن نقشه و شماتیک مدار الکترونیکی این دستگاه ها ابتدا با توجه به روش کار سخت افزار آن، عملکرد برد تحلیل ، اجزا و بخش های مرتبط با هر عملکرد شناسایی می شوند . سپس برد عیب یابی شده و قطعات معیوب شناسایی و با قطعه های نو و با کیفیت اصلی جایگزین تعویض می شوند.

در مرکز تخصصی تعمیر برد صنعتی ، تعمیر برد دستگاه شستشوی انژکتور خودرو و تعمیر برد تجهیزات و ابزار خودرویی پرداد سیستم ، برد پیش از تحویل به مشتری تست مقدماتی می شود و پس از تحویل به مشتری نیز تا نصب در دستگاه و راه اندازی آن مشتری از پشتیبانی فنی پرداد سیستم بهره می برد.

در صفحه اینستاگرام پرداد سیستم فیلم تست برد دستگاه شستشوی انژکتور و تصویرهای بیشتر را ملاحظه فرمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button