تعمیر پاور سرور شبکه GES50148V0180

شکل ۱ : پاور سرور شبکه GES501W48V0180

پاور و منبع تغذیه سوییچینگ کامپیوتر صنعتی ، سرور شبکه دارای توان مصرفی بالایی بوده ، ولتاژ و جریان های متفاوتی از پاور های معمولی را تامین می کند. این پاور ها از نظر فنی یکسو ساز پر قدرت هستند که در خروجی یک ولتاز مستقیم با جریان بالا را در اختیار مصرف کننده قرار می دهند.در تعمیر پاور سرور شبکه باید ملاحظات فنی ویژه ای در نظر گرفته شود که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

در شکل ۱ تصویر پاور یکسوساز قدرت با ورودی ۱۱۵ تا ۲۳۰ ولت ، خروجی ۴۸ ولت و جریان خروجی ۱۰.۵A نشان داده شده است. ماژول پاور یکسوساز بخشی مهم از منبع تغذیه سرور ها و تجهیزات شبکه شرکت مخابرات می باشد .

شکل ۲ : برد پاور یکسوساز سرور شبکه GES501W48V0180

در شکل ۲ نمایی از برد پاور رکتیفایر را می بینید . در ورودی از یک برد فیلتیرینگ برای حذف هارمونیک های مزاحم برق شهر استفاده شده است. این هارمونی های ناخواسته با فرکانس بالایی که دارند به قطعه های الکترونیک پاور و حتی مصرف کننده صدمه وارد می کنند .

سلف ها و پیچه های استفاده شده در برد فیلترینگ پاور به دقت محاسبه شده هستند تا هرگونه هارمونی نا خواسته و اضافی ورودی را حذف کنند. از اینرو تعمیر پاور مخابرات باید توسط کارشناس خبره مسلط به دانش الکترونیک صورت گیرد تا پاور تعمیر شده فاقد هرگونه نویز ، پارازیت و هارمونی ناخواسته باشد.

در پرداد سیستم مرکز تخصصی تعمیر برد الکترونیکی پاور صنعتی در تعمیر برد پاور با وسواس و دقت از قطعه های اصلی با مشخصه های فنی یکسان استفاده می شود تا پاور تعمیر شده مانند پاور نو سال ها با سلامت و بدون صدمه زدن به مصرف کننده منبع مطمئن تامین تغذیه الکتریکی سرور و کامپیوتر گران قیمت باشد.

برد های پاور مخابرات تعمیر شده در مرکز تخصصی تعمیر برد الکترونیکی پرداد سیستم همگی دارای گارانتی تست و ضمانت تعمیر هستند. در پرداد سیستم ما تا تست و بهره برداری از برد تعمیر شده در کنار مشتری آماده ارایه پشتیبانی فنی هستیم.

جهت آموزش تعمیر پاور سرور شبکه مخابرات و تعمیر منابع تغذیه سوییچینگ کامپیوتر های صنعتی منابع علمی و عملی زیر که جهت دانشجویان و تعمیرکاران حرفه ای ارایه شده است را ملاحظه فرمایید .

تعمیر برد پاور و منبع تغذیه سوییچینگ

آموزش مبانی طراحی منبع تغذیه سوییچینگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button