تعمیر برد اینورتر کمپرسور فریزر جنرال الکتریک

تعمیر برد اینورتر کمپرسور فریزر
برد اینورتر موتور یخچال فریزر جنرال الکتریک

برد الکترونیکی نو اینورتر ها کمپرسور در بازار به سختی و با قیمت های بسیار بالایی یافت می شود. از اینرو ، تعمیر برد اینورتر کمپرسور فریزر را اگر کارشناس خبره و با تجربه انجام دهد مانند برد نو به خوبی کار خواهد کرد.

شرکت های سازنده کمپرسور فریزر و یخچال های جدید برای افزایش کارایی در عین مصرف انرژی کمتر از موتورهای الکتریکی سه فاز استفاده می کنند . شرکت امبراکو embraco از سازندگان معروف موتور های الکتریکی سه فاز برای کمپرسور فریزر و یخچال فریزر است که برند های مشهوری چون جنرال الکتریک آمریکا نیز از آن در یخچال فریزر های شان استفاده می کنند.

برق خانگی تک فاز می باشد . ازاینرو برای راه اندازی این موتور ها باید از یک اینورتر برای تبدیل برق تک فاز به سه فاز بهره گرفت . اینور تر ها به دلیل آنکه از تکنیک سوییچینگ الکترونیکی استفاده می کنند با بسامد های بالا سر و کار دارند . قطعه های الکترونیکی پس از کارکرد بلند مدت با فرکانس های بالا دجار تنش و فرسودگی ساختاری می شوند . افزون بر این نوسان های شدید برق شهر نیز یکی از دشمنان مدار های سوییچینگ است . این دو عامل دست به دست هم داده و ناگهان باعث از کار افتادن موتور کمپرسور یخچال می شوند .

در مرکز تخصصی تعمیر برد لوازم خانگی پرداد سیستم ، برد اینورتر کمپرسور فریزر به طور کامل تحلیل ، بلوک های اصلی آن مشخص و سپس با بهره گیری از دانش الکترونیک و تجربه کارشناسان، برد عیب یابی شده و پس از آن قطعه های معیوب با قطعه های نو و با کیفیت تعویض می شوند .

پس از تست اولیه فنی برد اینورتر کمپرسور فریزر جهت نصب و آزمون نهایی تحویل مشتری می شود . در پرداد سیستم ما تا راه اندازی کامل دستگاه در کنار مشتری خواهیم ماند . برد های تعمیر شده با توجه به دقت در تعمیر و استفاده از قطعه های مرغوب تا سال ها به خوبی برد نو کار خواهند کرد.

برای مشاهده دیگر تعمیر های برد لوازم خانگی پیوند زیر را ببینید

تعمیر برد لوازم خانگی

منبع انگلیسی برای آشنایی با مبانی موتور های الکتریکی DC سه فاز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button