تعمیر برد پخش و ضبط دی وی دی فیلیپس ۳۴۵۵h

تعمیر برد پخش و ضبط دی وی دی فیلیپس
برد دی وی دی آر فیلیپس مدل ۳۴۵۵h

تصویر بالا برد پاور یک دستگاه ویدیو دی وی دی آر فیلیپس مدل ۳۴۵۵h است. دی وی دی آر فیلیپس مدل ۳۴۵۵h یک دستگاه پخش و ضبط دی وی دی یا دی وی دی پلیر و رکوردر می باشد . دستگاه پخش و ضبط دو وی فیلیپس به دلیل نوسان یا شوک الکتریکی دچار صدمه شده بود. در تعمیر برد پخش و ضبط دی وی دی فیلیپس مدل ۳۴۵۵h کارشناس با تجربه با بررسی و چک ولتاژ های مصرفی بخش های مختلف برد پاور دی وی دی آر آن را از نظر تامین ولتاژ و جریان لازم برای برد برسی می کند.

برد پاور قلب هر دستگاه الکترونیکی است که انرژی الکتریکی بخش های مختلف آن را تامین می کند.در برد پاور دی وی دی آر سوختن فیوز مانع از صدمه دیدن بخش های الکترونیک حساس آن شده و تنها قطعاتی در بخش الکترونیک قدرت آن صدمه دیده بودند که پس از عیب یابی با قطعه های نو و با کیفیت اصلی جایگزین تعویض شدند .برای اطمینان از درستی تعمیر انجام شده ولتاژ های استاندارد برد دی وی آر تست شده و سپس برد روی دستگاه جهت تست نهایی نصب می شود.

در پرداد سیستم مرکز تخصصی تعمیر برد لوازم خانگی ما از قطعات درجه یک برای تعمیر قسمت های حساس برد های الکترونیک استفاده می کنیم . تعمیر برد دی وی دی آر فیلیپس با قطعات اصلی آن را به تبدیل به یک دستگاه نو می کند که سال های سال کار خواهند کرد .

منبع انگلیسی آشنایی با ساختار و کارکرد دی وی دی پلیر ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button